Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

 

Sprzątanie biur Legionowo

Sprzątanie biura jest ważne ze względu na kilka powodów. Przede wszystkim, czysta przestrzeń biurowa zapewnia lepsze samopoczucie pracowników i może przyczynić się do poprawy ich produktywności. Schludne i uporządkowane biuro jest również bardziej przyjazne dla gości, partnerów biznesowych i klientów, co może pozytywnie wpływać na wizerunek firmy. Zachowanie czystości jest również ważne ze względów zdrowotnych, ponieważ zanieczyszczone pomieszczenie może stanowić ryzyko dla zdrowia pracowników – rozwój bakterii, grzybów i roztoczy prowadzi do chorób układu oddechowego. Aby utrzymać siedzibę firmy w należytym porządku, warto skorzystać z profesjonalnych usług sprzątających, które oferuje firma Błysk.

Sprzątanie biur na błysk! 

Jeśli szukasz profesjonalnej firmy sprzątającej, która oferuje swoje usługi na terenie Legionowa, zapraszamy do skorzystania naszej oferty. Jesteśmy zespołem doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, którzy z pasją podchodzą do swojej pracy. Dbamy o czystość i estetykę każdego biura oraz innych obiektów użyteczności publicznej, które zostają nam powierzone. Oferujemy szeroki zakres usług, od standardowego sprzątania po specjalistyczne usługi, takie jak: pranie dywanów, mycie okien czy też porządki po remoncie. Naszym priorytetem jest zapewnienie najwyższej jakości wykonywanych prac, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Wybierając naszą firmę, można liczyć na rzetelność, terminowość oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia.

Profesjonalne usług sprzątające 

Nasz zespół to specjaliści, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w sprzątaniu różnego rodzaju powierzchni. Wykonujemy prace tylko przy pomocy profesjonalnych sprzętów i środków czystości. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najwyższą jakość usług. Sprzątanie biura w naszym wykonaniu to zazwyczaj zestaw różnych zadań, w tym odkurzanie i ścieranie powierzchni, odkurzanie lub zamiatanie podłóg oraz czyszczenie łazienek. Pamiętamy także o dezynfekcji. W zależności od wielkości biura i liczby osób, które tam pracują, harmonogram sprzątania może być codzienny, tygodniowy lub miesięczny – przy żadnym z nich nie zaburzamy rytmu pracy firmy. Realizując zlecenia, korzystamy ze sprawdzonych metod i nowoczesnych rozwiązań. Do każdego zadania podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, zgodnie z zasadami bezpieczeństwa, dbając o sprzęt i wyposażenie biura. 

W pełni kompleksowe sprzątanie biur na terenie Legionowa i nie tylko 

Kompleksowe sprzątanie biur obejmuje zarówno codzienne porządki, jak i te bardziej zaawansowane, takie jak mycie okien, sprzątanie dywanów i tapicerek, a także usuwanie plam. W zależności od potrzeb klienta, współpraca może obejmować również usługi takie jak czyszczenie sprzętu biurowego i mebli oraz wyposażenie łazienek w dozowniki i podajniki oraz inne produkty higieniczne. 

Błysk – działamy rzetelnie i kompleksowo dbając o zadowolenie naszych klientów!

Firma Błysk oferuje różnego rodzaju usługi z zakresu sprzątania, w skład których wchodzą takie czynności jak:

  • czyszczenie podłóg (np. mycie, polerowanie, odkurzanie),
  • mycie okien,
  • sprzątanie pomieszczeń sanitarnych,
  • utrzymanie porządku w pomieszczeniach i korytarzach,
  • dbanie o czystość w recepcji, holach, salach konferencyjnych, itp,
  • inne usługi specjalistyczne.

Dlaczego warto z nami współpracować? Jesteśmy profesjonalną firmą z doświadczonym i dobrze wyszkolonym personelem, który potrafi skutecznie radzić sobie z różnymi powierzchniami do posprzątania. Stosujemy najlepsze urządzenia i preparaty czyszczące, przestrzegamy też wszystkich przepisów dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy. Jesteśmy firmą elastyczną, godną zaufania, terminową i odpowiedzialną za swoje działania. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą. 

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ SPRZĄTANIA BIURA LUB WYPOSAŻENIA TWOICH ŁAZIENEK.

BŁYSK Żanetta Papadopulos

Żanetta Papadopulos
05-118 Legionowo
ul. Pałacowa 2 Lok 4,
NIP 536 126 96 31

Bank PEKAO SA
Nr konta 40 1240 1082 1111 0000 0426 1681
Kontakt telefoniczny
+48 603 937 000
Kontakt mailowy